İstanbul Yat Kiralama

İstanbul Yat Kiralama

Tekne zamanı olarak İstanbul’da da yat kiralama hizmeti vermeketeyiz. Müşterilerimiz en çok İstanbul günlük boğaz turları yapmayı tercih etmektedirler.

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul İli Genel Bilgi
Dünya ülkelerinin dikkatini çeken bu sebeple milyonlarca yerli yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.
İstanbul’da gezilecek yerlerin başında Tarihi Yarımada gelir. Konakladığınız İstanbul oteli Tarihi Yarımada’daysa her yere yürüyerek bile gidebilirsiniz. Burada görülecek müzeler ve saraylar sonsuza uzanır. Eminönü’nden başlayan yolculuk Gülhane, Sultanahmet (Blue Mosque), Ayasofya, Kapalı Çarşı ve Mısır Çarşısı’yla devam eder.

İstanbul’da gece ve eğlence hayatının kalbi ise Beyoğlu, Taksim civarında atar. Her tür eğlenceyi bulabileceğiniz Beyoğlu’nda barlar, kulüpler, meyhaneler ve cafeler şehrin dinamizminin en çok hissedildiği noktalardır. İstanbul’da alışveriş denilince akla gelen iki önemi yer ise Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’dir. Dünyaca ünlü markaların bulunduğu bu iki İstanbul semti alışveriş tutkunlarının uğrak noktasıdır. Nişantaşı otelleri en lüks İstanbul otellerine arasındadır.

Her gün bir yenisin açıldığı büyük alışveriş merkezleri de yine İstanbul’da alışveriş için tercih edilebilecek mekanlardır. İstanbul’da yeme içme için karşınıza sonsuz seçenek çıkar. Kebaplar ve saray mutfağı başta olmak üzere Türk ve dünya mutfağının en özel lezzetlerini her köşe başında ve İstanbul otellerinin eşsiz mutfaklarında tatma fırsatı bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir