Tekne Tatili İle Doğamıza ve Tarihi Kültürümüze Sahip Çıkalım

Tekne Tatili Mavi Yolculuk Yat Tatili Doğa ve Tarihe Sahip Çıkmaktır.

Yat Kiralama Mavi Yolculuk

Yat Kiralama Mavi Yolculuk

Tekne kiralayarak tatilinizi bir tekne tatili olarak geçirmeniz doğa ve tarihin tahrip edilmesine engel olunan yolda bir adım atmak demek olacaktır.
Yaz tatillerinizi tekne kiralayarak bir yat tatili olarak geçirmek, size kucak açmış doğanın bir parçası olmak demektir.
Tekne tatili tamamen doğal ve doğa şartlarıyla bir arada, ama aynı zamanda konforlu bir yaşamanın en güzel yoludur.
Doğayı tahrip etmeden doğayla birlikte yaşamanın çocuklarımıza mavinin ve yeşilin buluştuğu çizgiyi bırakmanın ve aynı zamanda bu güzelliklerden nasibimizi almanın en güzel yoludur. Bu doğanın ve turizmin gelecek nesillere aktarılmasıdır.
Tekneyle tatil için ormanlar yakılıp oteller inşaa edilmez. Tarihi binalar yıkılıp yerine AVM ler dikilmez. Şehrin kültürel ve tarihi dokusunu bozan işletmeler, pansiyonlar kalabalığıyla görüntü kirliliğine sebep olmaz. Sahilleri parselleyip şemsiye ve şezlong tarlasına neden olmaz.
Tekne tatili beldelerin tarihi ve kültürel dokusuyla vardır. Rotası mavi ve yeşilin buluştuğu çizgidir. Doğanın güzelliklerini tahrip etmeden doğanın içinde yol alır. Deniz, yanağında süzülen irili ufaklı tekne ve yatların doğanın bir parçasıymış gibi salınmasıyla daha güzel değil midir?.
Tekne Zamanı ile hayata bir de denizden bakın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir